Zapudila jsem blogový blok?

15. února 2014 v 21:31 | Siwa |  Slovo za slovem 2014
Tak jsem se zase konečně objevila na svém blogu. Nebudu nic moc psát o tom, co se dělo, snad jen krátce, že se to dá nazvat blogovým blokem a nechutí se nějak prezentovat na internetu místo práce na vlastních dílech.Ano, psala jsem, a hodně. Své hlavní dílo mám téměř hotové. Je to vytisknuto (celkově to má nějakých 450 skoro "á-pětkových" stran, ale bude se mazat, bohužel ale hodně dopisovat, tak se bojím, jak to doroste). Budu to tak narychlo číst, je potřeba dopsat pár scén, aby to mělo aspoň nějakou celistvost, přehodit nějaké kapitoly, čehož jsem u tak rozsáhlého díla schopná jen po vytisknutí a nalezení potřebných stránek, a pak už to jen odložit na půl roku a zase se k tomu vrátit. Neodpočinu si, mám desítky dalších příběhů, takže to nejtěžší nebude najít nápad, ale rozhodnout se, na čem primárně pracovat. A o tom, co bude po půlroční pauze a finální úpravě díla, si už nedovolím přemýšlet. Sny jsou, to ano, ale ještě se uvidí.

Nicméně se vrátím k tomu, co jsem chtěla napsat. Dlouho jsem tu nebyla - víc jak měsíc. Jsem ráda, že sem občas stále někdo zavítá, a je mi jasné, že touhle neaktivitou si blog svým způsobem pomalu pohřbívám, ale nebojím se té práce zase zvýšit čísla návštěvnosti. Doufám, že zase najdu chuť tvořit i na internetu.

Hodlám trochu pozměnit vzhled blogu. Asi se vrátím zpět k tmavému pozadí (jak již vidíte - zkouším, jestli mi tohle pozadí chybělo, a musím se přiznat, že docela ano, že se cítím trochu jistěji, když tu je). A možná ten vzhled ještě trochu minimalizuji. Pročistím. Při dělání grafických prací ve škole prostě přicházím na to, že nejlépe na mě působí "čisté" práce. A uvidí se, jak dlouho to tu vydrží, než budu chtít něco, co vystihne všechno, co mě baví. :D

Jelikož skončilo pololetí a já mám oznámkované práce z grafického designu, asi se pochlubím malým půlročním pokrokem. Ale zlom nastal právě v tom pololetí a to, co dělám teď se mi líbí, ale dokud to nebude hotové, nebudu to sem dávat. Naštěstí snad "profesor" (musím napsat uvozovky, nejsem schopná mu tak říkat a myslet to vážně) opravdu dodrží slovo a změní systém a oznámkuje to už na konci února.

Taktéž chci znovuzačít s projektem od Temnářky: Propaguji české knihy. Po tomhle článku sem přidám úvodní text k projektu. Bude toho dost, pokud se k tomu dokopu.
A samozřejmě doporučovat i jiné knihy.

A vůbec začít být aktivní. Mé neustálé přání.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 16. února 2014 v 21:48 | Reagovat

Jenom měsíc? Hm, na jednu stranu mi čas ubýhá až moc rychle a v něčem zase pomalu :-)

2 agrenej agrenej | E-mail | Web | 17. února 2014 v 13:01 | Reagovat

Vítej zase u sebe. :-) Už jsem moc zvědavý na to, kudy se tvé umění posunulo.:-) Také blahopřeji k pokroku v hlavním díle. Snad se mi někdy podaří taky začít psát ve velkém. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama