Siwa stále žije

22. října 2016 v 1:32 | Siw |  Slovo za slovem 2016
Ehm, jak tenhle blog vlastně funguje... jak se sem píšou články?

Titulek tohohle článku musí být asi ten nejčastější v blogové sféře. U někoho je trestuhodná nečinnost rovna jednomu dnu, jiný začne přemýšlet, že by se měl zase ozvat, třeba až po roce. No... nejsem ani jedno, dnů uběhlo již několik stovek, ale rok ještě ne. I když už nemám moc nadějí, že by se mí dřívější čtenáři potloukali kolem a čekali, až se konečně dokopu k další aktivitě, i tak pro ně mám zprávu - s blogováním jsem neskončila, jen jsem si vzala... řekněme... dlouhou pauzu.
A vy, náhodní kolemjdoucí, vítejte.

Posedla mě zase chuť sem přispívat. Z oblasti problémů vysokoškoláků, umělkyně na IT, grafiky apod. Témata se nezměnila, i když už to bude zase jiná Siwa než kdysi. Což je dobře. I samotná změna z tmavého stylu blogu na světlý může být pro dřívější čtenáře trochu šok. :D I témata mimo hlavní zaměření budou možná trochu nečekaná (za předpokladu, že se dokopu k pravidelnějšímu přispívání). Jako menší lákadlo (a pro mě jako pozdější připomenutí) zmíním třeba šerm, minimalismus a jógu... Prostě budu psát o své cestě za vysněným životem, za tou Siwou, kterou chci být.

Ne, nikdo mi blog neukradl.

Pořád si kladu otázku, jestli to má vůbec smysl a jestli budu schopná napsat aspoň článek týdně. Ale buďme pozitivní. Vždyť sny nemusí být snadné na splnění, ale měly by za splnění stát. Ať už jde o jakékoliv sny, ohromné či naprosto skromné. Takže šup, plnit sny, já budu plnit ty své - a jedním z nich je znovu oživit tohle místo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Atris M. Atris M. | E-mail | Web | 28. října 2016 v 17:21 | Reagovat

"jestli budu schopná napsat aspoň článek týdně" - myslím, že nutit se do psaní by nebylo nic přínosného pro kvalitu obsahu...
Každopádně ráda vidím, že jsi zpátky, a těším se na další články. :)

2 Siwa Siwa | E-mail | Web | 29. října 2016 v 1:21 | Reagovat

[1]: Pokud se ale musím nutit do toho, abych napsala byť jen jeden článek týdně, pak si nejsem jistá, jestli má blog cenu a jestli je důvod ho psát. Možná pak je vážně lepší nějaký deníček. :D Právě že chci najít tu chuť napsat aspoň článek týdně, chci se o blog starat, psát o tématech, co mě zajímají. Nutit se do toho nebudu. Když nebude nápad, nebude článek. (A ohledně kvality mého psaní bych se hádala, dopadá to vždy příšerně a tématu se nikdy nedržím! :-D)
Jsem ráda, že jsi ráda, jen ale aby nějaké články byly. :D Aby se tenhle blog nestal synonymem pro "projekt" Pozitivní týden. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama